#Heiloo. Het jaar 2020 was niet het meest florissante jaar te noemen, vrijwel alle optredens en concerten werden geannuleerd. Gelukkig kon er nog wel tussen de (intelligente en gedeeltelijke) lockdowns in gerepeteerd worden. Kleurenpracht gaf ons weer kleur en hoop om weer volop naar het nieuwe jaar uit te kijken. Het jaar 2021 zal wat ons betreft dan ook het jaar van de (corona) bevrijding worden met veel fanfaremuziek samen met Fanfare Showband Heiloo en het Fanfare ‘Korps Nationale Reserve’ – FKNR. Wij wensen u fijne feestdagen en vooral een gelukkig en gezond 2021!
Deel deze pagina
-
Meest gelezen
-
Heeft een dirigent toegevoegde waarde? gepubliceerd op 31/01/2020
-
In memoriam Klaas Koelemaij gepubliceerd op 17/09/2012
-
Fanfare bijgeschreven in Inventaris Immaterieel Erfgoed gepubliceerd op 07/07/2022
-
Amor Vincit Omnia winnende gedicht gedichtenwedstrijd gepubliceerd op 12/02/2018
-
Geslaagd Eensgezindheid & Friends Voorjaarsconcert gepubliceerd op 16/04/2023
-
Update: (her)start repetities donderdag 11 juni 2020 gepubliceerd op 04/06/2020
-
Sponsors
-
Welkom bij Muziekvereniging Eensgezindheid!
Wij zijn een bruisende vereniging die niet alleen muzikaal blijft groeien. Op deze website vindt u alle nieuwtjes over de vereniging, haar activiteiten en uiteraard de concerten en optredens.
Wij zijn een orkest met een fanfare-bezetting, aangevuld met klarinetten en dwarsfluiten. Ons orkest bestaat – in tegenstelling tot een harmonieorkest – uit koperen blaasinstrumenten, saxofoons en slagwerk. Een dergelijke bezetting is vooral typisch voor Nederland en België.
Het repertoire van ons orkest bestaat dan ook voornamelijk uit concertmuziek voor allerhande gelegenheden. Naast de gedrevenheid om u een fantastische concertervaring te bezorgen staat ook het samen plezier maken centraal.
We repeteren op donderdagavond van 20.00 – 22.15 uur in het clubgebouw van Kleurenpracht op Het Zevenhuizen 50.
Wil je ook samen met ons muziek maken met plezier en onderlinge gezelligheid? Dan ben je van harte welkom om eens te komen kijken of zelfs al mee te spelen. De kosten zijn laag want je betaalt een relatief lage contributie en je krijgt een instrument, lessenaar en muziek gratis in bruikleen.
Na het bekijken van deze website hopen wij u gauw eens te mogen begroeten op een repetitie of een concert!
Voor meer informatie over onze vereniging kunt u contact opnemen met het informatienummer 072 533 48 51 of via het contactformulier.
-
Meest gelezen
Sponsors
Wij hebben samengewerkt met:
Falkland Toneel
Sanne Mallant
Blue Lake Nordern Winds Orchestra
Maartje de Lint
Gerard Alderliefste
Marius Prein
Brassta La Vista
De Olifant
Foto: © - Peter Bijkerk
JUS LIVE
Amsterdamse Blaaskapel
Dixiefun
Boerenhofkapel de Kinkeluters
Swing!
Notebook
Spoetnik Orkestra
Chicago Jazz Band
Fanfare St. Joseph Pey
UDI